Фирменный интернет–магазин
Добавьте товары для сравнения
Добавьте товары в желания
0

Телевизор Sony 55X90K (XR55X90KR2)

Артикул: 522751

Опис Телевізор Sony BRAVIA XR Full Array LED 55X90K (XR55X90KR)

Зображення та звук нового покоління завдяки когнітивному інтелекту

Процесор Cognitive Processor XR виводить зображення та звук на новий рівень. Революційний процесор у телевізорах BRAVIA XR від Sony імітує слухове та зорове сприйняття людини, забезпечуючи неймовірно реалістичне сприйняття. Він враховує те, як фокусується людське око, аналізуючи зображення, щоб забезпечити реалістичну глибину, надзвичайну контрастність та яскраві кольори.

Висока контрастність і реалістична глибина

Панель Full Array LED з підтримкою Cognitive Processor XR керує підсвічуванням різних зон для відтворення реалістичного контрасту у світлих і темних областях одночасно. Інтелектуальний процесор передає кольори та глибину, якими їх сприймає людина.

Звук, точно синхронізований із зображенням

Завдяки Acoustic Multi-Audio насолоджуйтесь звуком, який точно синхронізовано із зображенням. Високочастотні динаміки з ефектом руху звуку забезпечують синхронізацію аудіовізуального ряду для яскравого враження від перегляду.

Вибирайте улюблений контент за допомогою голосу

Тепер телевізор – ваш справжній помічник. Шукайте фільми, серіали та музику за допомогою голосового керування. Попросіть Google знайти певну назву, шукайте жанру або отримайте рекомендації щодо перегляду, сказавши: «Що мені подивитися?». Отримуйте відповіді на екрані, керуйте пристроями розумного будинку та багато іншого.

Широкий колірний спектр для отримання реальних відтінків і тонів

Завдяки Cognitive Processor XR, Full Array LED з новою структурою світлодіодів і технології XR Triluminos Pro телевізор X90K передає мільярди кольорів. Він може визначати колір за насиченістю, відтінком і яскравістю передачі природних відтінків (Особливо Зелених і червоних) переважають у всіх деталях.

Реалістична картинка з глибоким чорним і яскравими відтінками

Cognitive Processor XR покращує зображення подібно до того, як людське око сприймає колір і глибину. XR Contrast Booster регулює яскравість найсвітліших і темніших ділянок, забезпечуючи їх затемнення або освітлення відповідно до навколишніх умов. Зображення виглядає більш реалістичним завдяки додатковій глибині та деталізації.

Відтворення втраченої фактури зображення в 4K

Незалежно від контенту або джерела, ви зможете насолоджуватися роздільною здатністю близько 4K. Наш Cognitive Processor XR отримує доступ до величезного об'єму даних та відтворює втрачені фактури та деталі для максимально реалістичного зображення.

Інтелектуальна обробка рухів для чітких динамічних сцен

Перегляд спортивних трансляцій та динамічних фільмів став набагато приємнішим. Cognitive Processor XR із технологією XR Motion Clarity аналізує рух у кількох кадрах, забезпечуючи плавне, яскраве та чітке зображення.

Потужне звучання точно синхронізується із зображенням

Телевізор оснащений двома високочастотними динаміками, які використовують Acoustic Multi-Audio, щоб точно встановити ділянку, з якої виходить звук, і синхронізувати його з картинкою. Динаміки X-Balanced Speaker забезпечують високу якість звуку.

Об'ємне звучання під час перегляду будь-якого контенту

Телевізори BRAVIA XR дозволяють використовувати технологію навколишнього звуку під час перегляду будь-якого контенту. XR Surround віртуально створює звук з усіх боків та по вертикалі з за допомогою динаміків телевізора, щоб забезпечити передачу 3D-аудіо без стельових або вертикально спрямованих динаміків. Телевізори BRAVIA XR також сумісні з Dolby Atmos.

Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
Диагональ экрана 55
57 999 грн
59 999 грн
В наличии
К сравнению
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний
Диагональ экрана
Быстрый заказ
  • Доставка курьером по Киеву
  • Доставка в отделение «Новая почта» по всей Украине
  • Наличными
  • По безналичному рассчету для юр. лиц с НДС
  • С помощью платежных систем Visa/Mastercard
  • Оплата частями Privatbank
  • Покупка частями Monobank

Гарантия от производителя от 12 до 36 месяцев

Детальнее: Информация о гарантии

Наверх