Фирменный интернет–магазин
Добавьте товары для сравнения
Добавьте товары в желания
0

Телевизор Sony OLED XR 65A80K (XR65A80KR2)

Артикул: 522666

Опис Телевізор Sony BRAVIA XR OLED 65A80K (XR65A80KR2)

Зображення та звук нового покоління завдяки когнітивному інтелекту

Процесор Cognitive Processor XR виводить зображення та звук на новий рівень. Революційний процесор у телевізорах BRAVIA XR від Sony імітує слухове та зорове сприйняття людини, забезпечуючи неймовірно реалістичне сприйняття. Він враховує те, як фокусується людське око, аналізуючи зображення, щоб забезпечити реалістичну глибину, надзвичайну контрастність та яскраві кольори.

Більше глибини та текстур завдяки насиченому чорному

Завдяки нашій OLED-панелі з функцією XR OLED Contrast Pro телевізор посилює колір і контрастність у яскравих областях для підвищення насиченості чорного та пікової яскравості. Процесор Cognitive Processor XR покращує зображення відповідно до того, як людське око сприймає колір та глибину, тому ви не пропустите ні однієї деталі в яскравому світлі або глибокій тіні.

Гармонія зображення та звуку: коли екран – це динамік

Acoustic Surface Audio+ використовує спеціальні приводи, щоб перетворити екран на багатоканальний динамік. Це дозволяє точно синхронізувати звук із зображенням на екрані, створюючи відчуття повного занурення.

Вибирайте улюблений контент за допомогою голосу

Тепер телевізор – ваш справжній помічник. Шукайте фільми, серіали та музику за допомогою голосового керування. Попросіть Google знайти певну назву, шукайте жанру або отримайте рекомендації щодо перегляду, сказавши: «Що мені подивитися?». Отримуйте відповіді на екрані, керуйте пристроями розумного будинку та багато іншого.

Більше глибини та текстур завдяки насиченому чорному

Технологія XR OLED Contrast Pro посилює колір і контрастність у яскравих областях для формування реалістичного зображення з чистим чорним кольором та максимальною яскравістю. Цей OLED-телевізор із датчиком температури та панеллю високої яскравості використовує Cognitive Processor XR для визначення температури екрану та точного керування світлом, щоб пікселі в яскравих областях висвітлювалися одночасно.

Широкий колірний спектр для отримання реальних відтінків і тонів

Процесор Cognitive Processor XR та технологія XR Triluminos Pro дозволяють телевізору A80K отримати доступ до мільярда кольорів та відтворювати відтінки з тонкими відмінностями, що спостерігаються у реальному світі. Наші телевізори з широкою гамою кольорів можуть визначати колір за насиченістю, відтінком і яскравістю для передачі природних відтінків у всіх деталях.

Відтворення втраченої фактури зображення в 4K

Незалежно від контенту або джерела, ви зможете насолоджуватися роздільною здатністю близько 4K. Наш Cognitive Processor XR отримує доступ до величезного об'єму даних та відтворює втрачені фактури та деталі для максимально реалістичного зображення.

Інтелектуальна обробка об'єктів, що швидко рухаються

Завдяки процесору Cognitive Processor XR система XR OLED Motion бореться з розмитістю зображення, аналізуючи ключові елементи на послідовних кадрах. Вона створює та вставляє додаткові кадри, щоб ви могли насолоджуватися плавною та чіткою дією навіть у динамічних сценах.

Вбудовані в екран динаміки та ідеальна синхронізація

Завдяки Acoustic Surface Audio+ звук виходить безпосередньо з екрана. Два великі приводи вібрують, перетворюючи весь екран на динамік. Звук синхронізується із зображенням, і ви чуєте більш реалістичний аудіоряд з природними діалогами. Центральний сабвуфер посилює низькі частоти створення більш глибокого звуку.

Об'ємне звучання під час перегляду будь-якого контенту

Телевізори BRAVIA XR дозволяють використовувати технологію навколишнього звуку під час перегляду будь-якого КОНТЕНТУ. XR Surround віртуально створює звук з усіх боків та по вертикалі за допомогою динаміків телевізора, щоб забезпечити Передачу 3D-Аудіо без стельових або вертикально спрямованих Динаміків. ТЕЛЕВІЗОРИ BRAVIA XR також сумісні з Dolby Atmos.

Преміум-пульт, яким легко користуватися навіть у темряві

SONY повністю змінили дизайн пульта для легкого керування телевізором. Новий першокласний пульт дистанційного керування простий у використанні завдяки спрощеним кнопкам, підсвічуванням, що дозволяє бачити все чітко навіть у темряві. Компактний пульт, виконаний з алюмінію, має вишуканий зовнішній вигляд і зручно лежить у руці.

Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
Диагональ экрана 65
99 999 грн
109 999 грн
В наличии
К сравнению
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний
Диагональ экрана
Быстрый заказ
  • Доставка курьером по Киеву
  • Доставка в отделение «Новая почта» по всей Украине
  • Наличными
  • По безналичному рассчету для юр. лиц с НДС
  • С помощью платежных систем Visa/Mastercard
  • Оплата частями Privatbank
  • Покупка частями Monobank

Гарантия от производителя от 12 до 36 месяцев

Детальнее: Информация о гарантии

Наверх