Фирменный интернет магазин
Добавьте товары для сравнения
Добавьте товары в желания
0

Портативная беспроводная колонка Sony

Сортировка:
по популярности сначала дешевле сначала дороже по названию

У період сучасних технологій популярним аксесуаром стала портативна колонка. Виробник відомих та якісних пристроїв Sony пропонує користувачам насолоджуватися музикою будь-де. Це дуже зручний аксесуар, який можна брати із собою в поїздку на природу чи деінде. Бездротова колонка Соні передає чіткий звук і швидко приєднується до смартфона.

На сайті компанії Hires представлений широкий асортимент продукції, в якому ви можете вибрати будь-який розмір колонки. Наші менеджери допоможуть оформити замовлення з доставкою всією Україною.

Популярні моделі портативних бездротових колонок Sony

Прихильники продукції Sony впевнені у високій якості пристроїв цього виробника, бо за весь період свого існування вона має багато позитивних відгуків, і Bluetooth колонка Sony не є виключенням. Серед користувачів найбільш популярні такі моделі:

  • SRS-XB 13. Має доволі невеликий розмір. Її можна підключати до телефону, ноутбука чи планшета. Незважаючи на свій невеликий розмір, у такого аксесуара чітке звучання.

  • SRS-XP500. Це пристрій, що може працювати без підзарядки впродовж 20 годин. Колонку можна швидко підзарядити. 

  • SRS-XP700. У цієї моделі чотири високочастотних динаміка. Вона може грати без підзарядки впродовж 25 годин.

Бездротова колонка Sony - це потужний пристрій, що передає якісне звучання. Цей аксесуар легко поміщається навіть у дамській сумочці. Колонка потрібна для підсилення гучності. Такий гаджет можна брати із собою на природу чи встановити вдома в зручному місці. Крім того, блютуз колонка від провідного бренду Соні може передавати звучання з телефону чи іншого пристрою на великій відстані. Таке можливо завдяки встановленим сучасним інноваційним передавачам. Тому потрібно обирати лише оригінальні моделі від виробника. У таких гаджетах не втрачається зв'язок навіть з далекої відстані. 

Від чого залежить вартість портативної акустики Sony?

Портативна колонка поєднується з пристроями за допомогою Bluetooth або NFC. Достатньо лише обрати назву колонки та з'єднати її з планшетом, телефоном або ноутбуком. Щоб виконувати додаткові налаштування, можна встановити програму, яка регулює акустику та інше. 

Ціна - це вагомий чинник під час вибору аксесуара. Вона залежить від розміру акустики, потужності та додаткових послуг. На сайті нашої компанії ви можете купити портативні колонки Sony оригінальної якості недорого, залишивши онлайн-заявку або зателефонувавши за вказаним номером телефону.

 

Наверх